%100 Ücretsiz E-Ticaret Sistemi

Platinium hosting paketi alan müşterilerimize e-ticaret yazılımı Proticaret kurulumu tamamen ÜCRETSİZ!
üstelik 250 TL Google Adwords kuponu hediyeli

paket detayları ve satın almak için tıklayın.

Satış Ortaklığı Sistemi

Ücretsiz hiçbir yazılımda yer almayan Satış Ortaklığı Sistemi, ProTicaret ile parmaklarınızın ucunda


Satış Ortaklığı Sistemi (Affiliate Marketing) Nedir?

Satış Ortaklığı Sistemi, ticarette en eski uygulama yöntemlerinden birisidir.

Satış Ortaklığı Sisteminde reklamveren, ürünlerini ya da servisini internet ortamında pazarlamaları karşılığı affiliate'lere satış ya da lead başına önceden belirlenen bir komisyon öder. Satış Ortaklığı Sistemine üye olanlar reklamverenin kampanyalarını birçok farklı kanaldan pazarlarlar. Bu kanallar, kendi sitelerine reklam banner'ları koymaktan, sosyal medyada direk affiliate linklerini paylaşmaya kadar çeşitlilik gösterebilir.

Her affiliate'in kampanya bazında kendine özel bir linki (URL'si) olduğu için, affiliate sistemleri gelen satış ya da lead'leri spesifik affiliate ve kampanya bazında takip edebilir.ProTicaret ile siz de e-ticaret sitenizdeki ürünleri satış ortaklığına açabilir, belirlediğiniz tutarlar üzerinden satış ortaklarınızı ücretlendirebilirsiniz.

Nike Air Presto Herren Air Jordan Superfly 4 Kids nike air max 2016 review Under Armour Basketball Shoes Foot Locker Nike Air Darwin niedrige Leinwand 1995 adidas ultra boost for cheap Under Armour Curry Champs Sports New Balance 580 Lady eastbay Bon Marché Nike Mercurial Victory V Indoor Nike Air Presto M adidas Ultra Boost Malaysia Bambas Roshe Run stephen curry 2 shoes store online Curry 2 Release Details Price SneakerNews New Balance Chaussures mens adidas neo sneakers zapatillas nike air max 95 Customize Future Jordans Nike Air Flyknit Max Nike Offizieller Store nike magista obra green